Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Touch

Touch jest całkowicie innowacyjną kolekcją wykładzin linoleum produkowanych z surowców naturalnych i odnawialnych. Stosowanie takich materiałów pozwala na tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w codziennym otoczeniu. Dwa rodzaje powierzchni i nowe doświadczenie dotykowe: Touch Duet i Touch Solo.

 

duet

Touch Duet to wykładziny o ciekawym wzorze w kolorystyce, której tonacja zmienia się wraz z natężeniem i kątem padania światła.
Pomimo wyrafinowanego wykończenia, Touch Duet jest wykładziną niezwykle wytrzymałą i doskonale sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu.
Touch jest idealnym rozwiązaniem w takich miejscach, jak budynki użyteczności publicznej, placówki zdrowotne, handlowe, biura, itp. Kolekcja jest alternatywą do wykładzin dywanowych, m.in. w salach konferencyjnych, pokojach gościnnych i salonach; tworzy w pomieszczeniach atmosferę klasy i splendoru.

 

solo

Touch Solo, o matowej powierzchni nadaje pomieszczeniom ciepły i naturalny wygląd. Zaprojektowany został z myślą o miejscach o średnim natężeniu ruchu, w których ważne jest uczucie ciepła i komfortu.
Matowa, zaawansowana technologicznie powłoka zabezpieczająca chroni powierzchnię wykładziny optymalizując jej walory estetyczno-użytkowe oraz ułatwiając codzienną pielęgnację.
6 kolorów stworzono tak, by stanowiły harmonijne połączenie z Touch Duet.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij