Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Coral

Obliczono, że brak stosownych działań chroniących przed wnoszeniem nadmiernych ilości brudu prowadzi do zwiększonych nakładów na konserwację oraz naprawę uszkodzonych posadzek i może osiągnąć, w trakcie całego okresu użytkowania, nawet dziewięciokrotną wartość pierwotnej inwestycji. Wysokiej jakości maty wejściowe Coral są skuteczną metodą prowadzącą do redukcji tych kosztów. Zatrzymanie do 90% wnoszonego brudu i wilgoci może zmniejszyć rachunki za utrzymanie czystości do 65% oraz przedłużyć żywotność podłóg zainstalowanych wewnątrz budynku.

 

Coral Brush Pure

Coral Brush Pure nadaje się do wszystkich rodzajów stref wejściowych. Pochłania wilgoć i suchy brud.

-Doskonale chłonie wilgoć i zbiera brud,  produkowany w 100% z przetworzonych włókien Econyl® , zgodność z klasą palności Bfl-s1, możliwość zastosowania w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, nadaje się do wnętrz i stref cyrkulacyjnych.

Do miejsc o podwyższonym zagrożeniu pożarowym proponujemy kolekcję Coral Brush Pure FR na podłożu lateksowym o wymiarach 185 cm szerokość x 27.5 m długość.

 

Coral Brush Blend

Coral Brush Blend powstał w oparciu o połączenie trzech rodzajów włókien, z których każdy pełni inną funkcję (czyszczą, pochłaniają wilgoć, maskują zabrudzenia).

Produkowany w 100% z przetworzonych włókien Econyl® , doskonale zbiera i wchłania brud i wilgoć, zgodność z klasą palności Bfl-s1, możliwość zastosowania w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, nadaje się do wnętrz i stref cyrkulacyjnych.

Do miejsc o podwyższonym zagrożeniu pożarowym proponujemy kolekcję Coral Brush Blend FR na podłożu lateksowym o wymiarach 185 cm szerokość x 27.5 m długość.

 

Coral Classic

Tylko 2 kroki na macie Coral Classic wystarczą, by wchłonęła połowę wody, którą na butach wnieślibyśmy do środka.

Coral Classic oferuje maksymalne pochłanianie wilgoci i brudu, zgodność z klasą palności Bfl-s1, możliwość zastosowania w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, nadaje się do wnętrz i stref cyrkulacyjnych.

Do miejsc o podwyższonym zagrożeniu pożarowym proponujemy kolekcję Coral Classic FR na podłożu lateksowym o wymiarach 185 cm szerokość x 27.5 m długość.

 

Coral Duo

Coral Duo jest wysoce efektywnym systemem usuwania brudu i wilgoci. Niezależne testy pokazują, że Coral Duo na pierwszych kilku metrach pochłania do 10% więcej brudu i wilgoci, niż inne tekstylne wycieraczki.

Doskonała ochrona każdego wejścia, produkowany w 75% z przetworzonych włókien Econyl® , skuteczna bariera przed wnoszonym brudem i wilgocią, zgodność z klasą palności Bfl-s1, możliwość zastosowania w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, nadaje się do wnętrz.

 

Coral Grip MD

Wysokiej jakości mata wejściowa usuwająca brud i piasek przed wejściem do budynku oraz tuż po.

W standardowej postaci Coral Grip MD ma otwartą przepuszczalną budowę bez warstwy spodniej, ale może być również produkowany w wersji Everfort® z podłożem z PVC. Obie wersje dostępne są w 6 kolorach.

Specjalna budowa i tłoczenia sprawiają, że jest antypoślizgowa, zbiera większość brudu przed wejściem do budynku, możliwość zastosowania w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynku.

 

Coral Grip HD

Wysokiej jakości mata wejściowa usuwająca brud i piasek przed wejściem do budynku oraz tuż po.

Coral Grip HD ma trwałą, wytłaczaną strukturę (patent Forbo) oraz mocne winylowe sploty zeskrobujące brud.

W standardowej postaci Coral Grip HD ma otwartą przepuszczalną budowę bez warstwy spodniej, ale może być również produkowany w wersji Everfort® z podłożem z PVC.

Obie wersje dostępne są w 6 kolorach.

 

Coral  Welcome

Ze swoim linearnym wzorem, dość wysokim runem oraz estetycznym i stylowym wyglądem Coral Welcome nie przypomina maty wejściowej. Elegancja i wysmakowany wzór na wejściu.

Produkowany w 100% z przetworzonych włókien Econyl® , podłoże podstawowe z recyklatu PET , jedyna mata wejściowa na świecie z oceną BREEAM A/A+, pochłania większość brudu i wilgoci, zgodność z klasą palności Bfl-s1, możliwość zastosowania w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu, nadaje się do wnętrz i stref cyrkulacyjnych.

 

Coral Luxe

Dzięki wysokim włóknom i ich eleganckiemu wyglądowi, Coral Luxe nie przypomina tradycyjnej maty czyszczącej. Jest idealny do miejsc o lekkim lub średnim natężeniu ruchu, w których wygląd stanowi wartość nadrzędną. Szczególnie sprawdza się w takich miejscach, jak wejścia, korytarze, recepcje, itp. Coral Luxe występuje w 6 wzorach, gdzie kolorem bazowym jest czerń.

 

Coral T32-marine

Ta wyspecjalizowana kolekcja mat wejściowych Coral, przeznaczona do zastosowania na flocie morskiej, spełnia wszystkie wymagane normy ustanowione przez Międzynarodową Organizację Morską (z ang. IMO – International Marine Organisation).

Mata wejściowa Coral T32 może być zastosowana na liniowcach wycieczkowych, promach pasażerskich, łodziach czarterowych i innych statkach morskich, w których wymagane są standardy IMO.

 

Coral Logo

Jak często patrzycie na brudne, wyblakłe i zużyte maty wejściowe?

Mata Coral Logo jest produkowana z wysokiej jakości włókien stanowiących doskonałe zabezpieczenie przed nadmiernym brudzeniem i zapewniających macie estetyczny wygląd na wiele lat.

Nadaje się do wnętrz i stref cyrkulacyjnych.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij