Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Markus

Tradycyjna linia, ergonomiczne kształty i naturalna okleina podkreślają ekskluzywny charakter systemu Markus. Atrakcyjne wykończenie stwarza ciepły i przyjazny klimat sprzyjający koncentracji w codziennej pracy.

Zestaw gabinetowy MARKUS posiada w swojej gamie: biurka, biurka komputerowe i pomocnicze, łączniki i końcówki, regały małe, średnie i duże (witryny, regały zamknięte i otwarte, również regały wąskie), stół konferencyjny i stolik okolicznościowy.
Biurko zasadnicze BB01 lub BB02 i biurko komputerowe BK01 i BK02 charakteryzuje się płytą roboczą (blat) o grubości 58 mm. Płyta robocza wykonana jest z płyty oklejonej okleiną naturalną, czereśniową wraz z doklejkami. Wokół blatu biegnie profil, nacięcie, w połowie grubości blatu. Blat wsparty jest na tulejach metalowych – kolor nikiel satyna. Stojaki również wykonane są z płyty oklejonej okleiną naturalną, czereśniową wraz z doklejkami. Grubość stojaka – 58 mm. Wzdłuż stojaków biegnie profil, nacięcie, w połowie grubości.
Biurko pomocnicze posiada grubość blatu 45 mm – pozostałe warunki bez zmian.
Regały posiadają wieńce (grubość 45 mm) i boki grubości 28 mm – pozostałe warunki bez zmian. Cały zestaw wybarwiony jest na kolor koniak lub orzech (1 warstwa barwnika i 3 warstwy lakieru poliuretanowo – akrylowego).
Zamawiając zestaw MARKUS w wybarwieniu orzechowym, na powierzchniach roboczych zastosowana jest okleina dębowa.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij