Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Syriusz

Klasyczna linia i ciepłe, stonowane barwy systemu Syriusz to optymalne połączenie tradycyjnej formy z reprezentacyjnym, gabinetowym charakterem. Wysublimowane wzornictwo charakteryzuje się dbałością o każdy, najdrobniejszy detal.

Zestaw gabinetowy SYRIUSZ posiada w swojej gamie: biurka, biurka pomocnicze, regały małe, średnie i duże (witryny, regały zamknięte i otwarte, również regały wąskie), stół konferencyjny i stolik okolicznościowy.
Biurko zasadnicze BB01 lub BB02 charakteryzuje się płytą roboczą (blat) o grubości 58 mm. Płyta robocza wykonana jest z płyty oklejonej okleiną naturalną, czereśniową wraz z doklejkami. Wokół blatu biegnie profil, nacięcie, w połowie grubości blatu. Blat wsparty jest na tulejach metalowych – kolor nikiel satyna. Stojaki również wykonane są z płyty oklejonej okleiną naturalną, czereśniową wraz z doklejkami. Stojak ma grubość 58 mm. Wzdłuż stojaka biegnie profil, nacięcie, w połowie grubości.
Biurko pomocnicze posiada grubość blatu 45 mm – pozostałe warunki bez zmian.
Regały posiadają wieńce grubości 45 mm – pozostałe warunki bez zmian.
Regały posiadają boki grubości 28 mm – pozostałe warunki bez zmian.
Cały zestaw wybarwiony jest na kolor orzech lub koniak (1 warstwa barwnika i 3 warstwy lakieru poliuretanowo – akrylowego).
Kontenery i regały z szufladami posiadają prowadnice metalowe (firmy FGV) z częściowym wysuwem, zapewniające stabilne prowadzenie, cichobieżność oraz samodomyk czoła szuflady. Prowadnice posiadają również spowalniacze. W zestawie wykorzystano metalowe uchwyty (firmy GAMET) barwione na nikiel satynę. W regałach użyto zawiasy puszkowej (firmy FGV). Dużym plusem w regałach jest poziomowanie, które wykonuje się od środka przez wieniec dolny, co zmniejsza czas przy ustawieniu mebla.
Zamawiając zestaw SYRIUSZ w wybarwieniu orzechowym, na powierzchniach roboczych zastosowana jest okleina dębowa.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij