Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Pętelkowa i cięta z teksturą tessera

Płytki o hybrydowej budowie oferują wytrzymałość pętelki w połączeniu z estetyką i elegancją powierzchni o ciętym runie.

 

ethos

Budowa ciętej pętelki oraz gramatura 800g/m2 sprawia, że wykładzina ta jest wytrzymała na intensywne natężenie ruchu i doskonale sprawdza się w środowisku biurowym.

Rozproszony wzór powstaje dzięki unikalnym zmiennym włóknom barwionym na wskroś, dzięki którym paleta 13 subtelnych kolorów nie blaknie nawet pod wpływem intensywnych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

create space 3

15 eleganckich, niemal welurowych deseni Create Space 3 dodaje każdemu wnętrzu niepowtarzalnego i stylowego wyglądu.

Płytki Create Space 3 można instalować na wiele sposobów, nie ograniczając tym samym swobody w dekoracji pomieszczenia.

 

contour

Tessera Contour to bardzo wszechstronna wykładzina dywanowa w płytkach, idealna do zastosowania w dużych, jak i małych pomieszczeniach biurowych, na powierzchniach ogólnodostępnych, jak i korytarzach. Doskonale prezentuje się samodzielnie jak również w kombinacji z innymi wykładzinami Forbo. Tessera Contour jest produktem uniwersalnym i może być montowana za pomocą różnorodnych metod instalacyjnych: kierunkowo, bezkierunkowo (redukcja odpadu instalacyjnego do mniej niż 2%), mozaikowo lub we wzorze odwróconym o 90 stopni (w tzw. szachownicę).

 

alignment

Alignment to wykładzina mieszana pętelkowa i cięta z teksturą o zróżnicowanej stylistyce, odpowiadającej współczesnym wnętrzom. Zróżnicowanej wysokości włókna nadają podłodze elegancki, kierunkowy wygląd, prezentujący się niezwykle korzystnie zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij