Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Westbond

Technologia podwójnego tkania to wyrafinowana metoda wytwarzania płytek dywanowych, która polega na równoczesnym wytwarzaniu na krośnie dwóch tkanin, w efekcie powstają dwa dywany o wzorach, będących swym lustrzanym odbiciem. Ta elastyczna technologia pozwala na łączenie w jednym dywanie różnych rodzajów przędz.

 

ibond reds

Niech świat stanie się inspiracją… Rozumiemy, że kolor odzwierciedla osobowość. Jeśli nie odnajdujesz właściwej barwy, odpowiadającej twojemu charakterowi.

 

flex

Westbond Flex jest unikalną propozycją w kolekcji płytek dywanowych Westbond. To idealne narzędzie dla wszystkich klientów, poszukujących odrębnej tożsamości na podłodze. Szukasz własnego wzoru? Nic prostszego. Wybierz kolory z kolekcji Westbond Ibond i połącz je. Wynik tej kombinacji widać natychmiast. Jeśli taki wzór odpowiada wymarzonej wizji, gotowy produkt wyślemy w ciągu 48 godzin.

 

ibond greens

Kolekcja Westbond Ibond Greens jest dostępna w różnych jakościach włączając PA lub wełnę, o wadze runa do 2400 g/m2.

 

ibond naturals

Kolekcja Westbond Ibond Naturals jest dostępna w różnych jakościach włączając PA lub wełnę, o wadze runa do 2400 g/m2.

 

ibond blues

Kolekcja Westbond Ibond Blues jest dostępna w różnych jakościach włączając PA lub wełnę, o wadze runa do 2400 g/m2.

 

natural

Westbond Natural jest kolekcją obiektowych wykładzin dywanowych w płytkach zawierających czystą, naturalną (nie farbowaną) wełnę. Kolekcja stanowi odpowiedź na dzisiejsze zapotrzebowanie na produkty ekologiczne.

Warstwa spodnia płytki zawiera do 74% materiału przetworzonego, minimalizując tym samym wpływ procesu produkcyjnego na środowisko naturalne.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij