Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Linear

Flotex Linear oferuje szeroki wybór zarówno klasycznych, jak również nowoczesnych wzorów linearnych, które dostępne są w rolce, płytce lub w obu wersjach. Kolekcja składa się z 5 wzorów: Integrity², Complexity, Stratus, Cirrus i Pinstripe.

 

flotex coplexity

Kolekcja Complexity dostępna jest w płytkach. Kolekcja Complexity, którą można układać w cegiełkę lub stworzyć indywidualną mozaikę na podłodze nadaje każdemu pomieszczeniu oryginalnego, wręcz intrygującego charakteru.

 

flotex stratus

Kolekcja dostępna w rolce i płytce.

Nowoczesne kolorystyczne zestawienia kolekcji Stratus mogą być ułożone na podłodze za pomocą różnych metod instalacji co daje nieograniczone możliwości wzornictwa podłogowego.

 

flotex pinstripe

Pinstripe jest dostępny w rolce i płytce.

Subtelne, eleganckie wzornictwo Pinstripe może być ułożone w cegiełkę lub tworzyć indywidualny mozaikowy wzór z wybranych płytek.

Wykładziny z kolekcji Pinstripe świetnie się sprawdzają w pomieszczeniach biurowych, placówkach handlowych, obiektach rekreacyjnych, wszędzie tam gdzie ważne jest nowoczesne i stylowe rozwiązanie podłogowe.

 

flotex cirrus

Wzór Cirrus idealnie sprawdza się przy aplikacji na obszernych płaszczyznach podłogowych. Może być instalowany za pomocą różnych metod, a także zestawiany z kolekcją Stratus tworząc różnorodne projekty kolorystyczne i wzornicze.

 

flotex integrity

Kolekcja Integrity2 to stonowane kolory I subtelne wzory, dostępne wyłącznie w płytkach.

Istnieje możliwość wykreowania indywidualnego projektu z wybranych płytek i stworzenia mozaiki na podłodze.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij