Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Sottsass

Jest kolekcją wykładzin Flotex o kierunkowym wzorze. Łączy estetykę i zaawansowanie technologiczne. Kolekcja ta powstała w oparciu o współpracę pomiędzy Forbo Flooring i włoskim studio projektowym Sottsass Associati. Wzory te przedstawiają nieregularne, rzadkie elementy organiczne; są formą optycznej zabawy skalą. Kolekcja jest dostępna w bogatej palecie kolorystycznej umożliwiającej tworzenie zestawień nowoczesnych, a także kontrastowych.

 

Flotex Terrazo

Terrazzo z kolekcji Sottsass jest zabawnym udoskonaleniem koncepcji tradycyjnego Italian Terrazzo. Przy zbliżeniu okazuje się, że “chipy” we wzorze Terrazzo przypominają podarte kawałki papieru.

 

Flotex Kasuri

Kasuri czerpie swą inspirację z tradycyjnych japońskich materiałów tekstylnych. Przeszłość łączy się z teraźniejszością, nieoczekiwanie odnajdując się w różnorodnych wnętrzach – jakże nowoczesnych, choć z wszechobecną nutą tradycjonalizmu.

 

Flotex Bacteria

Inspiracją do stworzenia wzoru Bacteria stał się jeden z projektów Ettore Sottsass z lat 70-tych. To wzór, który zmienia się optycznie, przyjmując różne formy, dając możliwość szerszej interpretacji – od tworów pełzakowatych do form galaktycznych.

 

Flotex Wool

Wzór wełniany stwarza uczucie naturalności i ciepła, przy jednoczesnym silnym efekcie impresjonistycznym. Nieregularne kolorowe kosmyki formują linearne kształty. Wzór oglądany z pewnej odległości nadaje pomieszczeniu zupełnie inną perspektywę.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij