Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Marbled

Z 90 kolorami dookoła świata Tym razem kolekcja wzorów marmurkowych jest zaprezentowana w niezwykle bogatej palecie kolorów, przechodzącej od bardziej nasyconych do subtelniejszych tonacji. Ten klasyczny deseń uzyskujemy dzięki połączeniu od trzech do ośmiu barw w unikalnej mieszance nadającej intensywności i kontrastu. Czasami tworzymy kontrastowy wzór, a niekiedy subtelne połączenie barw. Kolekcja jest zaprezentowana w taki sposób, by ułatwić kombinacje kolorystyczne.
Do Marmoleum Marbled należą kolekcje: Marmoleum Real, Fresco i Vivace.

 

real

Marmoleum Real stanowi największą grupę kolorów w kolekcji Marmoleum. 59 barw pozwala na tworzenie nieograniczonych kompozycji na podłodze.
Tonacje Marmoleum Real powstały dzięki odpowiedniemu doborowi od 2 do 5 kolorów składowych, które nadają marmurkowy deseń w odcieniach od spokojnych do zdecydowanych.

 

fresco

19 kolorów Marmoleum Fresco bazuje na koncepcji „ton w ton”, stwarzającej we wnętrzach ciepły rustykalny klimat.
Marmoleum Fresco doskonale łączy się z pozostałymi kolorami kolekcji Kolejna Generacja Marmoleum.

 

vivace

Marmoleum Vivace to kolekcja pełna zaskakujących kontrastów dzięki zestawieniu 8 barw w jednym wzorze przy jednoczesnym zachowaniu dominującej tonacji.
Taki deseń to idealne rozwiązanie do wszystkich miejsc aplikacji. Do wyboru wzory bardziej stonowane lub śmiałe i mocne w kolorze.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij