Oferta

  • Meble biurowe
  • Meble hotelowe
  • Meble do domu
  • Wykładziny
  • Fotele i krzesła

Nuway

Nuway to kolekcja sztywnych jedno- lub dwustronnych mat wejściowych produkowanych na zamówienie, stanowiących doskonałą pierwszą linię obrony przed wnoszonymi na obuwiu lub kółkach brudem i wilgocią.

Żadne wejście nie jest ani zbyt małe, ani zbyt duże, ani dziwnego kształtu na to, by zastosować w nim system mat Nuway. Żaden ruch kołowy nie jest zbyt intensywny by stanowił jakąkolwiek przeszkodę.

 

Nuway Grid

Mata Nuway Grid to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie będące alternatywą do Nuway Tuftiguard. Jest polecane do miejsc, w których główny nacisk położony jest na estetykę wejścia. Jednostronna mata Grid jest elegancka, wytrzymała i uniwersalna.

Nuway Grid zalecany jest do miejsc o dużym natężeniu ruchu. W miejscach o bardzo intensywnym natężeniu ruchu i dużym obciążeniu punktowym lepszym rozwiązaniem może być Nuway Tuftiguard lub Tuftiguard HD.

Nuway Grid stanowi odpowiednie rozwiązanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Na macie Nuway Grid można nadrukować logo, nazwę firmy czy dowolną grafikę zgodnie z życzeniem klienta.

 

Nuway Tuftiguard

Systemy mat wejściowych Nuway Tuftiguard są niezwykle wytrzymałe, stanowiąc doskonałą barierę ochronną przed wnoszonymi na butach i kółkach brudem i wilgocią w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Lokalizacja, rodzaj i poziom natężenia ruchu definiuje wybór produktu. Tuftiguard zalecany jest do miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu.

Na macie Nuway Tuftiguard można nadrukować logo, nazwę firmy czy dowolną grafikę zgodnie z życzeniem klienta.

 

Nuway Tuftiguard Heavy Duty

Nuway Heavy Duty jest doskonałym rozwiązaniem do wejść i wnętrz budynków o intensywnym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Nuway Heavy Duty jest najbardziej wytrzymałym systemem mat w kolekcji Nuway.

Tuftiguard HD zalecany jest do miejsc o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego oraz do miejsc o dużym obciążeniu punktowym. Tuftiguard HD wytrzymuje ciężar aż do 900 kg/cm².

Nuway Tuftiguard HD stanowi odpowiednie rozwiązanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Na macie Nuway Tuftiguard można nadrukować logo, nazwę firmy czy dowolną grafikę zgodnie z życzeniem klienta.

 

Nuway Connect

Nuway Connect zalecany jest do miejsc o dużym natężeniu ruchu. W miejscach o bardzo intensywnym natężeniu ruchu i dużym obciążeniu punktowym lepszym rozwiązaniem może być Tuftiguard lub Tuftiguard HD.

Nuway Connect stanowi odpowiednie rozwiązanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

 

Nuway Cable

Nuway Cable to uniwersalna jednostronna mata wejściowa typu roll-up o szerokim wyborze wkładów wymiennych i akcesoriów. Dostępna również w formacie MD do miejsc wymagających bardziej wydajnej jednostronnej maty.

Nuway Cable zalecany jest do miejsc o dużym natężeniu ruchu. W miejscach o bardzo intensywnym natężeniu ruchu i dużym obciążeniu punktowym sugerujemy wybór Tuftiguard lub Tuftiguard HD.

 

Nuway Flameguard

Nuway Flameguard to mata wejściowa specjalnie zaprojektowana do newralgicznych w kontakcie z ogniem obszarów typu podziemne dworce kolejowe.

Nuway Flameguard stanowi odpowiednie rozwiązanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W MEBLACH
NIETYPOWYCH

produkt-polski2

Kontakt

Skontaktuj się z nami

GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

siedziba spółki:
ul. Orląt Lwowskich 17
46-100 Namysłów

biuro i produkcja:
ul. Oleśnicka 13a
46-100 Namysłów

77 40 39 415
530 436 888
biuro@greenos.pl

tablica-1

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij